تایر یا لاستیک خودرو از مهمترین قسمت های بخش انتقال قدرت در خودرو ها هستند که نقش بسیار مهمی را در کنترل خودرو ایفا می کنند. لاستیک ها هم مانند دیگر اجزاء داخلی خودرو ها به مرور مستهلک شده و نیاز به خرید لاستیک برای دارندگان خودرو های نقلیه پیش می آید، که امری بسیار طبیعی و قابل پیش بینی بوده است. تاریخ انقضاء، قیمت ، تناسب لاستیک با خودرو و پهنای رینگ از جمله مواردی هستند، که در هنگام خرید لاستیک حتما باید به آن توجه شود، تا لاستیک خریداری شده را به سادگی بتوان به روی خورو نصب نمود. بار مجاز یکی دیگر از شاخص هایی است، که در هنگام خرید لاستیک باید مورد ارزیابی قرار بگیرد، و نباید کمتر از میزان توصیه شده توسط سازندگان خودرو باشد، حداکثر فشاری که یک لاستیک می تواند تحمل کند بین صفر تا 279 متغیر می باشد.

لاستیک خودرو هم مانند دیگر محصولات دارای تاریخ تولید می باشند، که این تاریخ یک عدد چهار رقمی است، که به روی تایر حک شده است و در هنگام خرید لاستیک باید به این نکته توجه کرد که تاریخ انقضاء آن 4 سال پس از تاریخ تولید است و از این زمان به بعد لاستیک دیگر قابل استفاده نخواهد بود.خرید لاستیک دانستنی های خاص خود را دارد که در این مقاله نمی توان به طور کامل به آن پرداخت، اما یکی دیگر از مسائل مهم در انتخاب و خرید لاستیک برند سازنده آن می باشد.

این روز ها شرکت های معتبر و بسیار بزرگی در صنعت ساخت لاستیک فعالیت می کنند، و قیمت خرید لاستیک هم با توجه به آن ها تغییر می کند. مقاومت حرارتی، چسبندگی، ساییدگی و تر کیبات سازنده تایر از دیگر مشخصه های مهم خرید لاستیک هستند، که توسط خریداران ارزیابی می شود. خرید لاستیک هانکوک کره /55/235 از نمایندگی ها و شرکت های معتبر عرضه کننده سبب می شود، با قیمت بسیار مناسب تری بتوان انواع تایر خودرو را به صور حضوری و یا آنلاین خریداری کرد.


خرید لاستیک لاستیک ,خودرو ,های ,ها ,تاریخ ,تایر ,خرید لاستیک ,که در ,به آن ,تاریخ تولید ,است، کهمنبع

خرید لاستیک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروشگاه سایت بلاگ بیست اینجا همه چی هست پخش تراکت در تهران 09124506359 اجناس فوق العاده اسپیس سازان تعمیر یخچال فریزر قالب راستچین | مرجع قالب فارسی شرکت فروش ویدئو پروژکتور گراف تور تایپ و طراحی اینترنتی نیسا